Titles you rated
Time RenegadesRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Nut JobRated ★ 3.0
The Giant KingRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.5
Cloud AtlasRated ★ 3.0