Titles you rated
Idle MermaidRated ★ 1.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.0- I Need a FairyRated ★ 2.5
Operation ProposalRated ★ 2.5
Medical Top TeamRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
One Well-Raised DaughterRated ★ 2.5
My Lovely GirlRated ★ 0.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
Snow WhiteRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.5
Vampire IdolRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 3.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.5
The Accidental CoupleRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 3.0
Marry Him If You DareRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 2.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.5