Movies
Ratings
163
HerRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 2.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 1.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0