Movies
Ratings
71
FlippedRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Bring It OnRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0