Titles you rated
The Way HomeRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
The RestlessRated ★ 2.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0