Titles you rated
Presumed InnocentRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 2.5
One Warm WordRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 3.0
Waiting for LoveRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 1.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.0