Movies
Ratings
23
Amores perrosRated ★ 3.5
21 GramsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
BiutifulRated ★ 4.0
RoomRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 1.0
Take Care of My CatRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Annie HallRated ★ 4.0
ManhattanRated ★ 4.0