Series
Ratings
404
The Number You Have DialedRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Dokgo RewindRated ★ 2.5- Proxy EmotionRated ★ 3.0
I, a Gangster, Became a High SchoolerRated ★ 3.5
Summer StrikeRated ★ 3.5
Psychopath DiaryRated ★ 3.0
Missing: The Other SideRated ★ 3.5
CrashRated ★ 3.0
Call It LoveRated ★ 4.0
Team Bulldog: Off-Duty InvestigationRated ★ 3.0
The Good Detective Season 2Rated ★ 4.0
The Sand FlowerRated ★ 4.0
My Perfect StrangerRated ★ 4.0
The DealRated ★ 3.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
Shadow Detective Season 1Rated ★ 3.5
Tracer Season 1Rated ★ 3.5
The Player 2: Master of SwindlersRated ★ 3.5