Series
Ratings
201
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5