Titles you rated
Fair PlayRated ★ 3.0
A Mouthful of AirRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 5.0
GalvestonRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.5
A Lot Like LoveRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
TullyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
SwordfishRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 0.5
On Chesil BeachRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.0