Titles you rated
Violet EvergardenRated ★ 4.5
SlayersRated ★ 4.0- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 3.0
Sgt. FrogRated ★ 3.5- Mobile Suit Victory GundamRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5- WORKING!!Rated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Digimon FrontierRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam ZZRated ★ 3.0
Mobile Suit GundamRated ★ 3.0