Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5