Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
QuickRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0