Movies
Ratings
341
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 3.5
Gray MattersRated ★ 3.0
Soul MateRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The UniformRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.5