Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 4.0
DearestRated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
My Sibling's RomanceRated ★ 2.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0