Titles you rated
SplitRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0