Titles you rated
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0