Titles you rated
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 3.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 3.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5