Titles you rated
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
CocoRated ★ 3.0
Trainwreck: The Cult of American ApparelRated ★ 3.5
Dirty MoneyRated ★ 1.5
StreamingRated ★ 1.0
Wall to WallRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SWITCHRated ★ 1.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Rear WindowRated ★ 4.0
Badland HuntersRated ★ 1.5
Ready or NotRated ★ 3.0
Bogota: City of the LostRated ★ 1.0
The White TigerRated ★ 3.0