Series
Ratings
16
Reply 1994Rated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0