Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
No Heaven, But Love.Rated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5