Series
Ratings
72- Unknown SeoulRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Elite Season 5Rated ★ 1.5
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Please Like MeRated ★ 4.0
- Please Like MeRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5