Titles you rated
The Third CharmRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 2.0