Titles you rated
VampsRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 0.5
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 2.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
Alien³Rated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Seventh SonRated ★ 0.5
4th Period MysteryRated ★ 0.5
On The PitchRated ★ 0.5
See You After SchoolRated ★ 0.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0