Movies
Ratings
31
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 5.0
The Anthem of the HeartRated ★ 1.5
PaprikaRated ★ 4.0
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
21Rated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0