Titles you rated
StrangerRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5