Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
Red, White & Royal BlueRated ★ 4.0
The WonderRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Only YesterdayRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Seven SamuraiRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 1.5
Source CodeRated ★ 3.5
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 2.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 2.5
The HappeningRated ★ 2.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
The House That Jack BuiltRated ★ 3.0
The King of KingsRated ★ 3.0
I ConfessRated ★ 3.5