Series
Ratings
308
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5