Series
Ratings
45
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5