Titles you rated
Shrek the ThirdRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0