Titles you rated
BelieverRated ★ 3.0
The Bad GuysRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
DeceptionRated ★ 1.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Always Be My MaybeRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 1.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
The MuleRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 1.5
The PrestigeRated ★ 3.5