Movies
Ratings
166- WishRated ★ 3.5
 Romance of Their OwnRated ★ 3.5 Romance of Their OwnRated ★ 3.5
 127 HoursRated ★ 2.0 127 HoursRated ★ 2.0
 Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0 Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
 A Werewolf BoyRated ★ 4.0 A Werewolf BoyRated ★ 4.0
 The GiverRated ★ 3.0 The GiverRated ★ 3.0
 Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5 Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
 JumperRated ★ 3.5 JumperRated ★ 3.5
 Stuart LittleRated ★ 4.0 Stuart LittleRated ★ 4.0
 Evan AlmightyRated ★ 3.5 Evan AlmightyRated ★ 3.5
 PunchRated ★ 2.5 PunchRated ★ 2.5
 The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0 The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
 200 Pounds BeautyRated ★ 3.5 200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
 Step Up 3DRated ★ 3.0 Step Up 3DRated ★ 3.0
 TedRated ★ 1.5 TedRated ★ 1.5
 The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5 The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
 Hot Young BloodsRated ★ 2.0 Hot Young BloodsRated ★ 2.0
 TraffickersRated ★ 3.5 TraffickersRated ★ 3.5
 Secretly, GreatlyRated ★ 3.0 Secretly, GreatlyRated ★ 3.0