Titles you rated
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
AwaitingRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Compartment Number 6Rated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0