Series
Ratings
98
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Love in the Big CityRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
My Sibling's RomanceRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Wedding ImpossibleRated ★ 2.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Call It LoveRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 5.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 4.0