Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Nobody 2Rated ★ 2.0
Stop Making SenseRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Breaking IceRated ★ 1.5
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
DamselRated ★ 2.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0