Movies
Ratings
460
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
First SummerRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.5
The Seed of the Sacred FigRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5- Colorless, OdorlessRated ★ 3.0
BirdRated ★ 4.0
Twst - Things We Said TodayRated ★ 2.5