Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0