Movies
Ratings
28
Good KillRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Dilili in ParisRated ★ 5.0
Chico & RitaRated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5