Series
Ratings
14
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
IRISRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 2.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
GiantRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
D-DayRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5