Titles you rated
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 5.0
American Horror StoryRated ★ 5.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0- Masters of Horror Season 2Rated ★ 4.0
Mr. RobotRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0- Masters of HorrorRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.0
Fear the Walking DeadRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0
The X-FilesRated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0