Movies
Ratings
258
Please Teach Me EnglishRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
Hula GirlsRated ★ 4.0
ElfRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0- PapaRated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Good Luck ChuckRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0