Movies
Ratings
136
Finding NemoRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5