Movies
Ratings
33
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 0.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 1.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0