Titles you rated
My Dear EnemyRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
First ReformedRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.5