Titles you rated
- Days in the SunRated ★ 4.0
- Jang Gil SanRated ★ 5.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 5.0
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
Road No. 1Rated ★ 4.5
TazzaRated ★ 5.0
The Kingdom of the WindRated ★ 5.0
Inspiring GenerationRated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.5
LobbyistRated ★ 4.5- Invisible ManRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 4.5
NonstopRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0