Series
Ratings
69
Stranger ThingsRated ★ 4.5
How Do You Play?Rated ★ 3.5- DexterRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
To. JennyRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0