Movies
Ratings
238
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 3.0
MulanRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 1.0
AmadeusRated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Omae Umasou Da naRated ★ 3.0
The PreparationRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0