Movies
Ratings
203
Voices of a Distant StarRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0
MalenaRated ★ 5.0
AnnihilationRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 5.0- SawRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
xXx: Return of Xander CageRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0