Titles you rated
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
A New LeafRated ★ 4.0