Movies
Ratings
409
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
The Policeman's LineageRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 1.5
Seoul VibeRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
In Our PrimeRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 4.0
Sweet & SourRated ★ 3.5